מאמרים

 

חשיבות הבחירה בחברת ניקיון מוצלחת:

אז מדוע חשוב להעסיק חברת ניקיון ולא לדאוג לעניין באופן עצמאי? ובכן, ראשית כל, התוצאה הסופית. חברה מקצועית ואיכותית, בעלת עובדים בעלי מוסר עבודה ויכולת, לבטח תספק לכם משרד / בית נקי פי כמה מאשר כל ניסיון שלכם לעשות זאת באופן עצמאי. באמצעות כלים מיוחדים, חומרים איכותיים וניסיון רב שנים, ייראה המקום מצוחצח ומבריק. נקודה נוספת היא הזמן. זמן שווה כסף זה לא סתם ביטוי, זאת מציאות מוכחת. את השעות הארוכות שהייתם לבטח מקדישים לעניין הניקיון, תוכלו להקדיש לעבודה, מנוחה או בילוי. תוסיפו לכך את המאמץ הכרוך בניקיון יסודי, את עלות החומרים הגבוהה, ותקבלו את כל הסיבות שבעולם מדוע עדיף תמיד להעסיק את שירותי חברות הניקיון השונות.

 

אם עדיין לא השתכנעתם דעו לכם כי בכל הקשור לניקיון המשרד, היתרונות של בחירה בחברה מקצועית לביצוע העבודה ברורים, שכן הוכח כי סביבה נקייה תורמת להרגשה העובדים ומעלה את תפוקת העבודה שלהם. ניקיון אף מונע אובדן חומר ומסמכים ומעביר מסר של רצינות ומקצועיות בפני הלקוחות החיצוניים. לגבי הניקיון בבניין ובבית, כל מילה מיותרת. ההרגשה הכללית משתנה ללא היכר בין סביבה נקייה ומסודרת לכזאת שאינה.

 

שירותים עיקריים של חברות ניקיון:

חברות ניקיון איכותיות ומקצועיות הניקיון השונות מספקות מגוון רחב של שירותים ללקוחותיהן.
אלו הם השירותים העיקריים אותם אתם צפויים לקבל:

  • ניקיון שוטף למשרדים – ניקיון יסודי של חדרי העבודה, המשרדים, חדרי הישיבות ועוד. נעשה בשעות היום או הערב בתדירות הנקבעת על ידי הלקוח.
  • ניקיון שוטף לבנייני מגורים – ניקיון ושטיפת חדרי מדרגות, מחסנים, מקלטים ושטחים ציבוריים.
  • גינון – עבודות גינון, טיפוח, שתילה והשקיה בבנייני מגורים ובתים פרטיים. אופי העבודה ותדירותה ייקבעו בין החברה ללקוח.
  • שירותי אריזה וניקוי במעבר דירה – עוברים דירה? חתיכת כאב ראש, הא? ובכן, לא בהכרח. אריזה, ניקוי, פינוי ועוד, הכל במסגרת שירותי חברת הניקיון שתבחרו.
  • תחזוקת בניין – כוללת אחזקה וטיפול שוטף במעליות, החלפת נורות, בדיקות תקינות, תיקוני תקלות ובלאי ועוד. נעשה בבנייני מגורים ומשרדים כאחד.
  • עבודות צביעה – בבתים, בניינים ומשרדים. עבודת צביעה מקצועית על פי דרישות הלקוח.
  • תחזוקה ותפעול תקלות מערכות חשמל, מיזוג והסקה

 

בבחירת חברת ניקיון, הקפידו לבדוק את הרזומה של החברה ועובדיה, את היכולת והניסיון בהתמודדות עם סוג העבודה הצפוי, את הכלים והחומרים העומדים לרשותה, וכמובן, ערכו סקר שוק לגבי המחיר הצפוי. עלויות עבודות הניקיון והאחזקה משתנות בין חברה לחברה ועשויות להגיע לכדי עשרות אחוזים (המתורגמים לאלפי ואף עשרות אלפי שקלים). חברת “בסט קלין” הינה מותג מוכר וידוע בתחום הניקיון והאחזקה כבר כ-15 שנה. היא מונה בסביבות 70 עובדים ומכסה שטח עבודה נרחב החל מאזור השרון ועד לבאר שבע בדרום.

 

אלפי לקוחות מרוצים מעידים על שירות אדיב ומקצועי, יעילות ומהירות עבודה, ותוצאות נפלאות החל מהביקור הראשון. מנהלי החברה ישמחו להיענות לכל בקשה שלכם.

 

אתם עדיין כאן? מצוין. אז בטח הבנתם גם אתם כמה חשוב לבחור חברת ניקיון מצוינת. כי כשנקי בסביבה, נקי בהרגשה.

 

 

Leave a Reply